Navrhování a realizaci plynových kotelen a kotelen na tuhá paliva, úsporných vytápěcích systémů a technologií spojených s vytápěním se věnujeme už více než 15 let. Součástí našeho týmu jsou zkušení technici a montéři, kteří se vždy postarají o to, aby váš nový kotel perfektně šlapal.

Díky tomu, že máme v týmu každý svou úlohu, dokážeme velmi pružně reagovat a řešit i složitější realizace. Máme vlastní montéry s bohatými zkušenostmi, kteří se montáží kotlů zabývají spoustu let. Standardní kotelnu zvládneme namontovat během jednoho dne.  Díky tomu můžeme měnit kotle po celý rok, i na vrcholu sezóny. Prodleva ve výpadku topení je tak velmi krátká.

Jsme sehraný tým, který zvládá montovat přes 200 kotlů ročně

Vždy nám záleží na tom, abyste dostali bezproblémovou kotelnu dimenzovanou přesně pro vaše potřeby. Proto k vám ze všeho nejdříve přijede zkušený technik, jeden ze spolumajitelů firmy, zhodnotí stav stávající kotelny a na místě společně najdete ideální řešení. Takové řešení, které zbytečně nenavýší cenu kotelny stavebními pracemi. Montujeme desítky typů kotlů, a tak můžeme srovnávat jejich parametry a vybrat ten nejlepší. Následně vám zpracujeme cenovou nabídku.

Ráno v den montáže naši montéři odstraní starý kotel a namontují kompletně nový kotel. V odpoledních hodinách k vám pak přijede technik, druhý ze spolumajitelů firmy, který kotel zprovozní a zaučí vás na obsluhu. Předá vám tak dílo ve 100% kvalitě.

Pokud byste si s obsluhou kotle nevěděli rady, neváhejte zavolat na naši technickou podporu.

Montáží naše služby ale rozhodně nekončí. Zajistíme jak záruční, tak pozáruční servis. Nemusíte se tedy obracet na smluvního partnera výrobce kotlů a můžete komunikovat jenom s námi. Díky tomu, že jsme kotel montovali, rychle odhalíme příčinu problému. Můžete nejen volat, ale také nás navštívit v jedné z našich kamenných prodejen.

ANCHOR_TOP_TITLE